O Nas

Firma OKNOPOL istnieje na rynku konińskim od 1999 r. Zajmujemy się sprzedażą i montażem stolarki budowlanej. Sprzedajemy towary sprawdzone pod względem jakości, zyskując coraz większe grono zadowolonych klientów.  Naszym atutem jest profesjonalny montaż i serwis świadczony przez własną grupę montażową , a także doświadczenie, fachowe doradztwo i terminowość. Nasi pracownicy są otwarci na potrzeby klienta. Oferujemy szeroką gamę stolarki okiennej i drzwiowej, dostosowaną do nowoczesnych rozwiązań architektonicznych oraz indywidualnych potrzeb klientów.

Realizujemy również nietypowe zamówienia.

Podstawą naszej działalności jest kompleksowa obsługa inwestora, począwszy od okien i rolet, poprzez drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, parapety i dodatki.

Sukcesem firmy są w znacznej mierze nasi pracownicy z odpowiednim specjalistycznym przygotowaniem zawodowym. Wielu z nich jest z nami od samego początku działalności. Kładziemy spory nacisk na ciągłe doskonalenie kadry, co wiąże się z jej ustawicznym szkoleniem. Mamy nadzieję, że firma OKNOPOL zadowoli Państwa profesjonalną obsługą, szerokim asortymentem towarów oraz wysoką jakością świadczonych usług.

Drodzy Państwo!

Decydując się na wybór stolarki okiennej i drzwiowej, powinniśmy kierować się następującymi kryteriami:

1.Jakość i gwarancja

2.Surowiec z jakiego towar jest wykonany

3.Wykwalifikowany montaż i serwis

Stolarka okienna i drzwiowa to produkt o bardzo długim cyklu życia, kupowany z zamiarem eksploatacji przez 30-40 lat. Przy takiej inwestycji nie ma miejsca na błędy i poprawki.

Stałym dążeniem firmy OKONOPOL jest utrzymanie korzystnych relacji pomiędzy wysoką jakością oferowanych produktów a konkurencyjnym poziomem cenowym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, ponieważ produkty i usługi przez nas oferowane zostały sprawdzone przez wielu klientów, zyskały ich uznanie i cieszą swoją funkcjonalnością przez lata.