Okna

Okna i drzwi odgrywają w naszym życiu codziennym istotną rolę. Proponowane przez naszą firmę okna spełniają wysokie standardy technologiczne. Zastosowane w nich rozwiązania wpływają na duże obniżenie zużycia energii i zmniejszenie obniżenia kosztów ogrzewania. Zdajemy sobie sprawę z tego,że okna do domu to inwestycja na lata,dlatego polecamy Państwu najwyższej jakości okna PCV na profilu VEKA.

VEKA-to czołowy na świecie producent profili pcv okiennych i drzwiowych, jako jedyna
zgodnie z PN-EN 12608 posiada profile zaliczane do najwyższej klasy jakości”A” .
Oznacza to,że grubość ścianek zewnętrznych wynosi 3mm.
Są to kluczowe parametry dla domowników ,chroniące przed chłodem,hałasem jednocześnie zapewniające oknom stabilność i trwałość. Profile o cieńszych ściankach zaliczane do niższych klas „B” i „C” nie posiadają już takiej wysokiej odporności na uszkodzenia i są na przykład wielokrotnie bardziej podatne na pękanie naroży.

Polecane przez nas okna PCV VEKA gwarantują najwyższy standard energooszczędności,bezpieczeństwa i estetyki przyczyniając się do zwiększenia komfortu mieszkańców. Nasza firma posiada własną ekipę montażową która gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zaufało już nam wielu klientów,dlatego jesteśmy pewni, że sprostamy również Państwa oczekiwaniom.

SOFTLINE 82   

PERFECTLINE PROSTY 

 PERFECTLINE ZAOKRĄGLONY

HST SLIDE PRZESUWNE  

 

 

PATIO UCHYLNO PRZESUWNE  

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą i obejrzenia ekspozycji w Naszym Salonie.